E-Toptan Satış

Image title

Şirketlerin farklı işleyiş yöntemlerine göre esnek yapıda e-ticaret çözümleri sunuyoruz. Butik yazılım çözümlerimizle tanışın. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen, şirketinizin iş süreçlerine uyumlu B2B toptan e-ticaret çözümlerimiz ile toptan veya perakende ticaretinizi dijital ortama taşıyabilirsiniz.

B2B Toptan Satış ve E-ticaret Avantajları

Belirli aralıklarla müşterilerinizi ziyaret ederek ürünlerinizin tanıtımlarını yüz yüze yapıyor olabilirsiniz. Pandemi gibi durumlarda müşteri ziyaretleri ve sipariş alma işlemleri dijital ortamdan gerçekleşmektedir. Müşterilerinize ürünlerinizi, yenilikleri, kampanyaları daha hızlı sunabilmek, onları yeniliklerden haberdar edebilmek için internetin sağladığı imkanlardan siz de diğer firmalar gibi yararlanabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden yeni ürünlerinizi paylaşmak, perakende veya toptan siparişleri almak artık eskisine göre çok daha kolay ve hızlı. B2B e-ticaret siteleri vasıtasıyla siparişler ve tahsilatlar e-ticaret sistemi üzerinden rahatça gerçekleştirilir. 

Üretici firmaların, bayileriyle internet üzerinden pazarlama ve tahsilat işlemlerini yapmalarına olanak sağlayan her türlü online platform B2B (business to business) e-ticaret kapsamında değerlendirilebilir. 

B2B e-ticaret siteleriyle aynı anda birden farklı e-ticaret sitesinde perakende veya toptan satış yapabilirsiniz.B2B e-ticaret sistemlerimizde birden fazla bayi veya toptancı grubu oluşturabilirsiniz. Kurumsal olarak alışveriş yapan bayiler; hesaplarında kendileri için özelleştirilmiş fiyatlarla alışveriş yapabilirler, cari hesaplarını ekstrelerini görebilir ve sanal pos özelliğiyle ödeme yapabilirler. Bunlara ek olarak güncel cari bilgilerini de görebilirler. 

B2B Toptan Satış ve E-ticaret Tamamlayıcı Hizmetleri Nelerdir?

B2B e-ticaret siteleri sayesinde toptan ve perakende satışınızı hızlandırın. Daha fazla kişiye daha kısa sürede ulaşarak pazar payınızı artırabilirsiniz. Online reklamlardan yararlanarak yeni müşteriler kazanabilir, sosyal medyanın tanıtım imkanlarını kullanarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Hedef kitle analizi hizmetlerimizi inceleyerek verdiğimiz hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.  Dijital platformlarda rekabete hazır mısınız? İnternet üzerinden perakende ve toptan satışa başlamak için geç kalmadınız